Vedoucí oddělení

Rozšiřujeme náš tým! Hledáme spolehlivého Vedoucího na různá sortimentní oddělení: Nářadí, Elektra, Železa, Dřeva, Stavby, Profi-depotu, Barev, Obkladů, Sanity, Zahrady.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Vedení menšího týmu lidí (motivace, vedení, rozvoj zaměstnanců, dodržování postupů a procesů na prodejně)
  • Zajištění a kontrola kvalifikovaného poradenství pro zákazníky
  • Spoluzodpovědnost za zajištění sortimentu daného oddělení
  • Intenzivní práce se sortimentem - vhodná prezentace zboží s důrazem na akční sortiment a s ohledem na sezónní výkyvy, přímá odpovědnost za objednávání zboží a udržování optimálních skladových zásob
  • Podpora ředitele prodejny v dosahování společných cílů
  • Péče o chod oddělení
  • Kontrola a příjem zboží
  • Řešení reklamací s dodavateli
  • Práce s PC
  • Inventura

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Požadujeme prokazatelné zkušenosti s vedením menšího týmu lidí (min. 2 roky)
  • Upřednostňujeme kandidáty se zkušenostmi z prodeje
  • Rádi u nás přivítáme samostatné, spolehlivé, iniciativní a komunikativní kolegy/ně ochotné učit se novým věcem
  • Počítáme s tím, že vám není cizí práce na počítači a nezaleknete se řídit VZV
  • Předpokládáme čistý trestní rejstřík

Zaměstnanecké výhody, benefity

  •  Mzda brutto 1 200 EUR
  • Každý měsíc obratové prémie
  • Dvakrát ročně hodnotící prémie
  • Každý měsíc motivační prémie
  • Jedinečná šance pro budování kariéry
  • Odborná školení
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Sleva na odběr zboží 10 %
  • Příspěvek na Vánoce
  • Prémie za jubileum
  • Zlaté hodinky za 10 let u společnosti
  • Zázemí v silné mezinárodní společnosti
  • Zaměstnání na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou
  • Pracovní fond 38,75 h/týden
  • Grillfest
  • Vánoční večírek
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Odměny za výkon a loajalitu

Je pozice vedoucí oddělení vhodná právě pro Vás?

Vyplňte následující formulář a zašlete nám svůj životopis.

  • 19 zemí Evropy
  • 273 odborných center
  • 17000 zaměstnanců
  • 130000 produktů
  • 5 měst v České republice