Děkujeme za váš zájem, ale tato pozice již bohužel není aktivní. Můžete nám i tak zkusit poslat svůj životopis pomocí formuláře níže. Třeba pro vás něco najdeme.

Vedúci oddelenia Záhrady

Rozširujeme náš tím! Hľadáme spoľahlivého Vedúceho na odd. ZÁHRADA ( Prax na obdobnej pozícii min. 2 roky )

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie menšieho tímu ľudí (motivácia, vedenie, rozvoj zamestnancov, dodržiavanie postupov a procesov na predajni)
  • Zabezpečenie a kontrola kvalifikovaného poradenstva pre zákazníkov
  • Spoluzodpovednosť za zabezpečenie sortimentu daného oddelenia a vyznať sa v záhradkárskom a záhradníckom sortimente
  • Intenzívna práca so záhradkárskym a záhradníckym sortimentom – vhodná prezentácia tovaru s dôrazom na akčný sortiment a s ohľadom na sezónne výkyvy, priama zodpovednosť za objednávanie tovaru a udržiavanie optimálnej skladovej zásoby
  • Podpora riaditeľa predajne v dosahovaní spoločných cieľov
  • Starostlivosť o chod oddelenia
  • Kontrola a príjem tovaru
  • Riešenie reklamácií s dodávateľmi
  • Práca s PC
  • Inventúra

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Výhodou je vyznať sa v záhradkárskom a záhradníckom sortimente
  • Požadujeme preukázateľné skúsenosti vo vedení menšieho tímu ľudí (min. 2 roky)
  • Uprednostňujeme kandidátov so skúsenosťami z predaja
  • Radi u nás privítame samostatných, spoľahlivých, iniciatívnych a komunikatívnych kolegov ochotných učiť sa novým veciam
  • Počítame s tým, že vám nie je cudzia práca na počítači a nezľaknete sa riadiť VZV
  • Predpokladáme čistý register trestov

Zamestnanecké výhody, benefity

Mzda brutto 1 300 EUR
  • Každý mesiac obratové prémie
  • Dvakrát ročne hodnotiace prémie
  • Každý mesiac motivačné prémie
  • Jedinečná šanca pre budovanie kariéry
  • Odborné školenia
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Zľava na odber tovaru 10 %
  • Príspevok na Vianoce
  • Prémia za jubileum
  • Zlaté hodinky za 10 ročné jubileum
  • Zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
  • Zamestnanie na dobu určitú, po zapracovaní na dobu neurčitú
  • Pracovný fond 38,75 h/týždeň
  • Grillfest
  • Vianočný večierok
  • Práca v príjemnom kolektíve
  • Odmeny za výkon a lojalitu

Je pozice vedúci oddelenia záhrady vhodná právě pro Vás?

Vyplňte následující formulář a zašlete nám svůj životopis.

  • 19 zemí Evropy
  • 273 odborných center
  • 17000 zaměstnanců
  • 130000 produktů
  • 6 měst v České republice