Proč BAUHAUS?

Jsme stabilní a ekonomicky silná společnost. Svým zaměstnancům nabízíme příjemné pracovní prostředí se spoustou zajímavých benefitů. Navzájem se jako kolegové respektujeme a spolupracujeme spolu. Přidejte se i vy do našeho týmu a uvidíte sami!

BAUHAUS znamená pro miliony zákazníků tradiční a oblíbené místo, kam přichází nakoupit vše potřebné pro dům, dílnu a zahradu. První odborné centrum bylo otevřeno před více než 50 lety v německém Mannheimu. V České republice pomáháme zákazníkům už od roku 1993 a dnes nás najdete v šesti městech.

Proč být mezi námi?

  • Oceníme vaše nápady, zkušenosti, schopnosti i pracovní nasazení.
  • Zákazníkům nabízíme vysokou kvalitu zboží a profesionální servis. K tomu potřebujeme skvělé a motivované zaměstnance na všech pozicích.
  • V rámci našich týmů hrajeme fair-play. Jednáme v souladu s naším Etickým kodexem pro zaměstnance.
  • Všichni víme, kam jako firma směřujeme a jaké firemní hodnoty ctíme.

Na co se můžete těšit?

2× ročně hodnotící prémie Více peněz na dovolenou nebo na vánoční dárky? Hodnotící prémii získáte 2× ročně a to v době, kdy se peníze hodí nejvíc.
Kredit do cafeterie Každý měsíc od nás dostanete bonus k výplatě ve formě příspěvku do cafeterie. Můžete si sami vybrat, jak jej utratíte – v lékárně, ve fitku, za cestování či knížky nebo třeba za nové brýle. Ročně to udělá až 11 000 Kč.
Stravenkový paušál Vyplácíme příspěvek 107 Kč čistého za odpracovanou směnu. Přímo na váš bankovní účet.
Dovolená navíc Víme, že spokojený zaměstnanec potřebuje čas na odpočinek, aby se do práce vracel s úsměvem na tváři, proto u nás nabízíme týden dovolené navíc.
Dobrá parta lidí U nás má šanci každý – ať už jste absolvent na začátku své kariéry, maminka po mateřské dovolené nebo pracující ve věku 50+. Pro nás je důležitá chuť pracovat a vzájemná podpora.
Ideální pracovní doba Potřebujete si skočit do banky nebo na úřad? Díky směnám v krátkém a dlouhém týdnu na našich prodejnách je to hračka. Na centrále v kancelářích v Brně vás čeká flexibilní začátek a konec pracovní doby, což vám umožní sladit osobní a pracovní život dle vašich potřeb.
Obratové prémie Chcete pracovat jako odborný prodejce, pokladní nebo na jiné pozici přímo v odborném centru? K výplatě můžete získat peníze navíc při splnění plánovaného obratu prodejny.
Odborná školení Pokud si nejste plně jisti svými znalostmi našeho sortimentu, nevadí. Zajistíme vám školení přímo od dodavatelů i pravidelný přehled o novinkách.
Vánoční dárky Ježíšek o Vánocích naděluje i u nás! A to poukaz na nákup vánočního stromku a kapra na našich prodejnách.
Sleva na služby Potřebujete něco opravit nebo převézt a nemáte na to vybavení? Jako zaměstnanec si můžete půjčit nářadí nebo přívěs v půjčovně v odborném centru BAUHAUS s 50% slevou a bez kauce.
Kariérní postup Věříme, že společně s našimi zaměstnanci roste i celá společnost. Proto v BAUHAUS klademe velký důraz na možnost kariérního postupu.
Stabilita a jistota Pracujte u stabilní společnosti s mezinárodním zázemím s jistotou výplaty každý měsíc.
Sleva na odběr zboží Jako zaměstnanec nakoupíte vybraný sortiment BAUHAUS výhodněji.
Čas setkávání i mimo práci Kromě práce budete mít příležitost užít si zábavu s kolegy, ať už na vánočním večírku nebo během sportovního dne.
Pracovní a životní jubilea V případě narozenin, svatby, narození dítěte nebo při pracovním jubileu vám náleží mimořádný benefit.
  • 19 zemí Evropy
  • 273 odborných center
  • 17000 zaměstnanců
  • 130000 produktů
  • 6 měst v České republice