Proč BAUHAUS?

Jsme stabilní a ekonomicky silná společnost. Svým zaměstnancům nabízíme příjemné pracovní prostředí se spoustou zajímavých benefitů. Navzájem se jako kolegové respektujeme a spolupracujeme spolu. Přidejte se i vy do našeho týmu a uvidíte sami!

BAUHAUS znamená pro miliony zákazníků tradiční a oblíbené místo, kam přichází nakoupit vše potřebné pro dům, dílnu a zahradu. První odborné centrum bylo otevřeno před více než 50 lety v německém Mannheimu. V České republice pomáháme zákazníkům už od roku 1993 a dnes nás najdete v pěti městech.

Proč být mezi námi?

  • Snažíme se být nejlepší v tom, co děláme.
  • Zákazníkům nabízíme vysokou kvalitu zboží a skvělý servis. K tomu potřebujeme kvalitní a nadšené zaměstnance na všech pozicích.
  • Oceníme vaše nápady, zkušenosti, schopnosti i pracovní nasazení.
  • Přidejte se k nám a posuňme se společně vpřed.

Na co se můžete těšit?

2× ročně hodnotící prémie Více peněz na dovolenou nebo na vánoční dárky? Hodnotící prémii získáte 2× ročně a to v době, kdy se peníze hodí nejvíc.
Kredit až 3000 Kč Každý měsíc od nás dostanete kredit až 3000 Kč jako bonus k výplatě. Stravenky, sport nebo třeba kulturní akce? Je jen na vás, co si za něj pořídíte.
Dovolená navíc Víme, že spokojený zaměstnanec potřebuje čas na odpočinek, aby se do práce vracel s úsměvem na tváři, proto u nás nabízíme týden dovolené navíc.
Dobrá parta lidí U nás má šanci každý – ať už jste absolvent na začátku své kariéry, maminka po mateřské dovolené nebo pracující ve věku 50+. Pro nás je důležitá chuť pracovat a vzájemná podpora.
Ideální pracovní doba Potřebujete si skočit do banky nebo na úřad? Díky směnám v krátkém a dlouhém týdnu na našich prodejnách je to hračka. Na centrále v kancelářích v Brně vás čeká flexibilní začátek a konec pracovní doby, což vám umožní sladit osobní a pracovní život dle vašich potřeb.
Obratové prémie Chcete pracovat jako odborný prodejce, pokladní nebo na jiné pozici přímo v odborném centru? K výplatě můžete získat peníze navíc při splnění plánovaného obratu prodejny.
Odborná školení Pokud si nejste plně jisti svými znalostmi našeho sortimentu, nevadí. Zajistíme vám školení přímo od dodavatelů i pravidelný přehled o novinkách.
Vánoční dárky Ježíšek o Vánocích naděluje i u nás! A to poukaz na nákup vánočního stromku a kapra na našich prodejnách.
Sleva na služby Potřebujete něco opravit nebo převézt a nemáte na to vybavení? Jako zaměstnanec si můžete půjčit nářadí nebo přívěs v půjčovně v odborném centru BAUHAUS s 50% slevou a bez kauce.
Kariérní postup Věříme, že společně s našimi zaměstnanci roste i celá společnost. Proto v BAUHAUS klademe velký důraz na možnost kariérního postupu.
Různorodá práce U nás se nudit nebudete. Téměř každý den se setkáte s novými situacemi, což dělá naši práci zajímavou.
Stabilita a jistota Pracujte u stabilní společnosti s mezinárodním zázemím s jistotou výplaty každý měsíc.
Sleva na odběr zboží Jako zaměstnanec nakoupíte vybraný sortiment BAUHAUS výhodněji.
Čas setkávání i mimo práci Kromě práce budete mít příležitost užít si zábavu s kolegy, ať už na vánočním večírku nebo během sportovního dne.
Pracovní a životní jubilea V případě narozenin, svatby, narození dítěte nebo při pracovním jubileu vám náleží mimořádný benefit.
  • 19 zemí Evropy
  • 273 odborných center
  • 17000 zaměstnanců
  • 130000 produktů
  • 6 měst v České republice