Proč BAUHAUS?

Jsme stabilní mezinárodní společnost se silným zázemím. Potrpíme si ale také na přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí a možnost kariérního růstu. Našim zaměstnancům nabízíme spoustu zajímavých benefitů, od stravenek až po 6 týdnů dovolené.

První odborné centrum BAUHAUS bylo otevřeno před více než 50 lety v německém Mannheimu. Od té doby jsme se stali pro miliony zákazníků tradičním místem, kam přichází nakoupit vše potřebné pro dům, dílnu nebo zahradu. V České republice jsme otevřeli první prodejnu v roce 1993 a nyní zde působíme již v pěti městech.

Chcete být mezi námi?

  • Naším cílem je být nejlepší v tom, co děláme.
  • Chceme zákazníkům nabízet vysokou kvalitu zboží a skvělý servis. K tomu potřebujeme kvalitní a nadšené zaměstnance na všech pozicích.
  • Dejte nám o sobě vědět. Oceníme vaše nápady, zkušenosti, schopnosti i nasazení.
  • Přijďte se o tom přesvědčit a posuňme se společně vpřed.

Na co se můžete těšit?

2× ročně hodnotící prémie Více peněz na dovolenou nebo na vánoční dárky? Hodnotící prémii získáte 2× ročně a to v době, kdy se peníze hodí nejvíc.
Kredit až 3000 Kč Každý měsíc od nás dostanete kredit až 3000 Kč jako bonus k výplatě. Stravenky, sport nebo třeba kulturní akce? Je jen na vás, co si za něj pořídíte.
Až 6 týdnů dovolené Myslíme i na váš odpočinek. A proto u nás máte týden dovolené navíc. A další týden dovolené k tomu v případě směn v krátkém a dlouhém týdnu.
Příjemný kolektiv Víme, že společně jsme silnější. Táhneme za jeden provaz a vzájemně se podporujeme.
Ideální pracovní doba Potřebujete si skočit do banky nebo na úřad? Díky směnám v krátkém a dlouhém týdnu je to hračka (odborná centra). Na centrále vás pak čeká flexibilní pracovní doba, přizpůsobíte si ji tedy svým potřebám.
Obratové prémie Chcete pracovat jako odborný prodejce, pokladní nebo na jiné pozici přímo v odborném centru? K výplatě můžete získat peníze navíc při splnění plánovaného obratu prodejny.
Intenzivní odborná školení Stanete se odborníky ve svém oboru. Zajistíme vám potřebné vzdělání i přehled o novinkách.
Vánoční dárky Ježíšek o Vánocích naděluje i u nás! A to poukaz na nákup stromku, kapra a sortimentu BAUHAUS.
Sleva na služby Potřebujete něco opravit nebo převézt a nemáte na to vybavení? Jako zaměstnanec si můžete půjčit nářadí nebo přívěs v půjčovně v odborném centru BAUHAUS s 50% slevou a bez kauce.
Kariérní postup Věříme, že společně s našimi zaměstnanci roste i celá společnost. Proto v BAUHAUS klademe velký důraz na možnost kariérního postupu.
Různorodá práce Každý den to stejné a pořád dokola? To u nás nečekejte. V BAUHAUS je práce zábava a každý den se setkáváte s novými situacemi. Nudit se nebudete.
Perspektivní zaměstnání Pracujte u stabilní společnosti s mezinárodním zázemím s jistou výplatou každý měsíc.
Sleva na odběr zboží Jako zaměstnanec nakoupíte vybraný sortiment BAUHAUS výhodněji.
Firemní párty Užijete si spoustu zábavy s kolegy, ať už na vánočním večírku nebo na letní gril party.
Rodinná atmosféra U nás jste víc než jen zaměstnanec, jste součástí týmu, na kterém záleží.
  • 19 zemí Evropy
  • 273 odborných center
  • 17000 zaměstnanců
  • 130000 produktů
  • 5 měst v České republice