Predavač/Odb. predavač Drive In-STAVEBNINY (2x ročne hodnotiace prémie)

DriveIN Aréna je oddelenie stavebného materiálu, dreva, izolácií, dlažby, stavebného materiálu pre záhradu, kde si zákazníci môžu tovar odviesť priamo svojím autom. Preto hľadáme šikovného/ú kolegu/yňu pre toto oddelenie, kde nie je na škodu fyzická zdatnosť a práca s VZV je na dennom poriadku. Ak Vás táto oblasť oslovila, neváhajte, radi Vás privítame v našom priateľskom a dynamickom kolektíve.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Ústretovým a odborným prístupom poradíte našim zákazníkom so sortimentom oddelenia (stavebné materiály, izolácie, drevo, stavebný materiál pre záhradu)
  • Budete sa starať o plynulý chod oddelenia a jeho udržiavanie (vystavovanie nových výrobkov a ich prezentácia na oddelení, kontrola cien výrobkov, dopĺňanie tovaru)
  • Čaká vás jednoduchá práca na PC ako napr. vyhľadanie sortimentu, vybavenie zákazníckej objednávky, sledovanie noviniek
  • Dôležitou súčasťou vašej práce bude nakladanie tovaru pomocou VZV
  • Budete pracovať na zmeny v dlhých a krátkych týždňoch

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Vaša ústretovosť a komunikačné schopnosti so zákazníkmi sú pre Vašu pozíciu kľúčové
  • Čaká vás tímová práca, no zároveň aj nevyhnutný priestor pre samostatnosť a zodpovednosť
  • Je vašou výhodou, ak máte skúsenosti s predajom a starostlivosťou so zákazníkmi a máte skúsenosti s VZV
  • Požadujeme užívateľskú počítačovú gramotnosť

Zamestnanecké výhody, benefity

Mzda brutto Predajca 1110 € / Odborný predajca 1220 €

Staňte sa členom nášho tímu a môžete sa tešiť z benefitov :
  • 2x ročne hodnotiace prémie
  • Peniaze naviac pri splnení obratu predajne
  • Zamestnanecká zľava na odber tovaru 10%
  • Motivačné odmeny za výkon a lojalitu
  • Príspevok 200€ za odporučenie nového zamestnanca
  • Príspevok za narodeniny
  • Príspevok pri narodení dieťaťa a svadbe
  • Školenia pre zamestnancov

Je pozice predavač/odb. predavač drive in-stavebniny (2x ročne hodnotiace prémie) vhodná právě pro Vás?

Vyplňte následující formulář a pošlete nám svůj životopis.

  • 19 zemí Evropy
  • 273 odborných center
  • 17000 zaměstnanců
  • 130000 produktů
  • 6 měst v České republice